پروژه و کارآفرینی شرکت دوربین مدار بسته

پروژه و کارآفرینی شرکت دوربین مدار بسته پروژه و کارآفرینی شرکت دوربین مدار بسته

دسته : طرح های توجیهی و کارآفرینی

فرمت فایل : word

حجم فایل : 166 KB

تعداد صفحات : 18

بازدیدها : 450

برچسبها : پروژه کارآفرینی دوربین مدار بسته

مبلغ : 3000 تومان

خرید این فایل

دانلود پروژه تحقیقاتی و کارآفرینی شرکت دوربین مدار بسته

پروژه تحقیقاتی و کارآفرینی شرکت دوربین مدار بسته

از عمده ترین مسائل و مشکلاتی که بشر از گذشته تا به امروز با آن دست و پنجه نرم کرده ایجاد و انجام کسب و کار بوده است. در گذشته مشکلات بیشتر معطوف به نحوه انجام کار بوده ولی در این اواخر انتخاب شغل مناسب معضل بزرگی برای بشر محسوب می شود.

در این تحقیق سعی شده به نوعی اهمیت و جایگاه موضوع برای خواننده قابل درک باشد با توجه به پیشرفتهای لحظه ای بشر امکان تغییر شغل برای افراد بسیار دشوار می باشد که در گذشته چنین نبود از این رو انتخاب شغل اساسی ترین و بنیادی ترین انتخاب در زندگی مردم محسوب می شود.

امروزه کتابها و نوشته های بیشماری در این زمینه به چاپ رسیده است آقایان مایکل تامسون و جیمز رادرفورد چندین کتاب ارزشمند در این زمینه به چاپ رسانده اند.

روش تحقیق در این پروژه بر اساس دانسته ها و تجربیات دیگران بوده و بیشتر از روش پرسش و پاسخ به کاربرده شده است.

بیشتر مخاطبین این پروژه نسل جوان و افرادی هستند که جویای کار یا مایل به ارتقاء کسب و کار خود می باشند جهت استفاده از منابع این پروژه نیاز به دانش آکادمیک نمی باشد و برای همه افراد نیز قابل استفاده و فهم می باشد.

چکیده

امروزه در مراکز صنعتی و اداری جهت نظارت بر محیط فیزیکی و نظارت بر کارکنان یا کارگران در جهت کنترل و مدیریت بهتر و کار آمدتر به وفور از سیستم های تلویزیونی مدار بسته استفاده می شود این سیستم ها به عنوان سیستم های کنترل تصویری نیز نامیده میشوند. گاهی نیز از ایت سیستم ها با مخفف (ccve تجهیزات ویدئویی مدار بسته) یاد می شود. در محل هایی مانند بانک ها - ادارات - دانشگا ها- کارخانجات- فروشگاههای بزرگ - فروشگاههای فروش اجناس گرانقیمت مانند طلا فروشی ها - در سوپر مارکت های بزرگ و در کنترل ترافیک خیابان ها و چهارراه این سیستم ها را می توان نصب و مورد استفاده قرار داد.

استفاده از این سیستمها در منازل مسکونی رواج چندانی نیافته است ولی با پا به عرصه گذاشتن سیستم های تصویری که قادرند حرکت را در محدوده تحت نظارت سیستم تشخیص و اعلام خطر نمایند یا توسط سنسورهای خاصی تحریک شده و شروع به ضبط فیلم از محل بنمایند انتظار می رود که استفاده از این سیستم ها در منازل مسکونی نیز گسترش بیابد. به اینگونه سیستمها هم اکنون اصطلاح دزدگیر اطلاق می شود. اصول کار سیستمهای cctv به این صورت است که ابتدا تصاویر توسط دوربین ها مدار بسته دریافت شده و برای نمایش و پخش به مانیتور یا تلویزیون انتقال داده می شود. همچنین برای ضبط و یا تغییر نحوه نمایش روی مانیتور و پخش همزمان تصاویر دوربینها روی مانیتور و کنترل از راه دور دوربین ها نیز تجهیزات و امکاناتی وجود دارد.

کلمات کلیدی :

سیستم های امنیتی، دوربین مداربسته ، cctv ، ccve

فهرست مطالب

چکیده

خلاصه مدیریتی

توصیف کسب و کار و استراتژی

تیم مدیریت و سازماندهی

تحلیل بازار و رقبا

محصول یا خدمت

بازاریابی و فروش

اطلاعات مالی

نگرانی های خواننده

نتیجه گیری

فهرست منابع

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید